Wigilia tuż, tuż
Data: 10-12-2011 o godz. 14:20:05
Temat: Spotkania


Serdecznie zapraszamy na 20 grudnia 2011 r. wszystkich Artystów, Sympatyków, Rodziców z Pociechami, Znajomych i Chętnych do wspólnego śpiewu i grania na Wigilię „Sceny Lubelska 30/32” i „Domu Tańca”. Spotykamy się, jak co roku, aby radować się kolędami i pastorałkami, które trudno usłyszeć zarówno w radiu, jak i w telewizji.
Przynieście, prosimy, wigilijne przysmaki, trunki, wszelkie instrumenty, śpiewniki z kolędami, a przede wszystkim chęć do śpiewania. Mile widziane będą również ozdoby do udekorowania sali (kolorowy papier, świecidełka, folia aluminiowa, szyszki, gałązki itp).
Zaczynamy od godz. 19.00. Skończymy pewnie po 22.00. (Osoby, które pragną pomóc przy organizacji - ustawianie stołów, dekorowanie sali etc., zapraszamy od 18.30)

Spotkanie odbędzie się w teatrze Scena Lubelska 30/32 (III piętro) przy ul. Lubelskiej 30/32 na Pradze (koło Dworca Wschodniego). Dojście ulicą Skaryszewską - tuż za kościołem należy skręcić lekko w lewo w zatoczkę parkingową. Idąc nią dochodzi się do beżowej kamienicy - to właśnie ona. Wejście do budynku to szare drzwi we wnęce. Prosimy nie wchodzić w bramę z lewej strony, bo to nie tam.

Artykuł jest z Dom Tanca
http://www.domtanca.art.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.domtanca.art.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=503