Gdzie potańczyć w Trójmieście?
Data: 14-05-2009 o godz. 11:48:53
Temat: Warsztaty


Zapraszamy na WuWuTeTe!
Drogie i Miłe Panie, Wspaniali Panowie Z nieukrywaną wprost radością oznajmiamy, że od 23 maja AD 2009 rozpoczyna się niezwykle intensywny i nadzwyczaj inspirujący cykl łorkszopowy figur figluśnych i pląsów płaskich, czyli Warsztaty Wiejskich Tańców Tradycyjnych.
WuWuTeTe zatrzęsą Klubem Wodnym "Żabi Kruk" przy ul. Żabi Kruk 15 w Gdańsku. Więcej wieści można zaczerpnąć naciskając na guziczek: Czytaj więcej...


Spieszymy, a nawet mkniemy poinformować, iż na pierwsze rozruchy, czyli 23 maja o godz. 15.00, wstęp jest wolny. Koszt pozostałych będzie zależny od ilości zgłoszonych tanecznic i tancowników. Następne spotkania są planowane na 24 mają o godz. 12.00 oraz na 30-31 maja i 13-14 czerwca, a jeszcze następne – jeszcze później.

Cykl jest tak pomyślany, aby każdy, nawet najbardziej początkujący nie wybiegł przerażony. Zaczniemy od prostych tańców-zabaw, które pomogą Państwu i nam rozpoznać możliwości skrętogiętkościowe naszych własnych ciał. Pojawią się m.in. ćwiczenia na niekręcenie się w głowie w trakcie się kręcenia. Szybko jednak przejdziemy do tańców tzw. sensu stricto. Z resztą, co tu się wiele rozpisywać – nadmienimy jedynie, że w ciągu tych kilku tygodni będziemy tańczyć: kontra, krzyżaki, dyny, chodzone, polki, polki-mazur, oberki, kujawiaki, olęndry, poniewierane, wiwaty, powolniaki, fafury, ślołfoksy, tanga i inne.

O, tu można się zorientować, gdzież to: mapaArtykuł jest z Dom Tanca
http://www.domtanca.art.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.domtanca.art.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=404