Śpiewane Spotkanie Wigilijne na Scenie Lubelska
Data: 17-12-2007 o godz. 16:48:59
Temat: Spotkania


"Scena Lubelska 30/32" zaprasza wszystkich znajomych z nieznajomymi, w wieku od 0 do 100 lat, na Śpiewane Spotkanie Wigilijne na Lubelskiej, które odbędzie się w najbliższy czwartek 20 grudnia 2007 o godz.19.00 (przygotowania sali oraz stołu od 18.00).

Jak co roku tradycyjnie zapowiada się dużo kolęd i pastorałek, których ze świeczką szukać w radiu, a tym bardziej w telewizorni. Na pewno będzie dużo życzeń i pewnie jak co roku nie uda się wszystkim obecnym ich złożyć. No i na pewno będzie się można pokrzepić przy wspólnym stole, pod którym radośnie będą biegać dzieci!
Spotkanie odbędzie się w sali przy ul. Lubelskiej 30/32 na warszawskiej Pradze (koło Dworca Wschodniego). Dojście ulicą Skaryszewską, tuż za kościołem skręcamy do zatoczki parkingowej po lewej stronie ulicy, z której widać stylizowane stare latarnie, doprowadzające nas do budynku Lubelska 30/32. Wejście do budynku przy tablicy z numerem - nie wchodzimy na podwórze - i dalej klatką schodową na trzecie piętro.

Zapraszają
Dariusz Kunowski oraz Piotr Zgorzelski "Ojciec Pio"

Spotkanie prowadzi Kasia de Latour - śpiew i Agata Krawczyk - cymbały.

*****

Zachęca się wszystkich do przyniesienie ze sobą wszelakich smakołyków, łakoci, napoi i owoców a także plastikowych kubeczków, talerzyków oraz wszelkich ozdób i materiałów dzięki którym przyozdobimy salę na Lubelskiej (kolorowy papier, świecidełka, folia aluminiowa, gwiazdki, bombki, szyszki, gałązki itp.).
Kontakt: 608 438 585 lub 609 020 196
e-mail: ojciec.pio@onet.eu

Artykuł jest z Dom Tanca
http://www.domtanca.art.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.domtanca.art.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=321