Inne imprezy: Warsztaty tańców kurpiowskich i KURPIOGRANIE 2012 Info
Wysłano dnia 02-07-2012 o godz. 09:45:48 przez ajdac   
Volver
Zapraszamy 2 lipca 2012 r. na warsztaty tańców kurpiowskich. Odbędą się one w Warszawie na Scenie Lubelska 30/32 (III piętro, szare drzwi we wnęce) w godz. 19.30-22.30

Jeśli ktoś po warsztatach poczuje niedosyt lub nie będzie mógł w nich wziąć udziału, zapraszamy na KURPIOGRANIE. Już od 5 do 8 lipca 2012 r. będzie można potańczyć i nie tylko. Więcej informacji na stronie KURPIOGRANIA.Warsztaty na Scenie Lubelaska 30/32 są organizowane w ramach projektu TTT Teatr Tańca Tradycyjnego i do końca roku będzie jeszcze kilka jego odsłon w formie warsztatowej, zabawowej i oczywiście teatralnej. Bądźcie więc czujni.
Projekt TTT Teatr Tańca Tradycyjnego jest realizowany przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawa oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Projekt KURPIOGRANIE 2012 jest organizowany przez Stowarzyszenie Trójwiejska we współpracy ze Skansenem Kurpiowskim w Nowogradzie i Stowarzyszeniem „Dom Tańca” dzięki pomocy Spółdzielni Mleczarskiej Piątnica.


 

 
Pokrewne linki
 · Więcej o Info
· Napisane przez ajdac


Najczęściej czytany artykuł o Info:
Kazimierz 2005

  

Oceny artykułu
 
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

Opcje
 
 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych

  

Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna