Kolędy: Wigilia tuż, tuż Spotkania
Wysłano dnia 10-12-2011 o godz. 14:20:05 przez ajdac   
Volver
Serdecznie zapraszamy na 20 grudnia 2011 r. wszystkich Artystów, Sympatyków, Rodziców z Pociechami, Znajomych i Chętnych do wspólnego śpiewu i grania na Wigilię „Sceny Lubelska 30/32” i „Domu Tańca”. Spotykamy się, jak co roku, aby radować się kolędami i pastorałkami, które trudno usłyszeć zarówno w radiu, jak i w telewizji.
Przynieście, prosimy, wigilijne przysmaki, trunki, wszelkie instrumenty, śpiewniki z kolędami, a przede wszystkim chęć do śpiewania. Mile widziane będą również ozdoby do udekorowania sali (kolorowy papier, świecidełka, folia aluminiowa, szyszki, gałązki itp).
Zaczynamy od godz. 19.00. Skończymy pewnie po 22.00. (Osoby, które pragną pomóc przy organizacji - ustawianie stołów, dekorowanie sali etc., zapraszamy od 18.30)

Spotkanie odbędzie się w teatrze Scena Lubelska 30/32 (III piętro) przy ul. Lubelskiej 30/32 na Pradze (koło Dworca Wschodniego). Dojście ulicą Skaryszewską - tuż za kościołem należy skręcić lekko w lewo w zatoczkę parkingową. Idąc nią dochodzi się do beżowej kamienicy - to właśnie ona. Wejście do budynku to szare drzwi we wnęce. Prosimy nie wchodzić w bramę z lewej strony, bo to nie tam.

 

 
Pokrewne linki
 · Więcej o Spotkania
· Napisane przez ajdac


Najczęściej czytany artykuł o Spotkania:
Pieśni adwentowe, kolędy, pastorałki

  

Oceny artykułu
 
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

Opcje
 
 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych

  

Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna