Warsztaty tańca: Gdzie potańczyć w Trójmieście? Warsztaty
Wysłano dnia 14-05-2009 o godz. 11:48:53 przez ajdac   
Volver
Zapraszamy na WuWuTeTe!
Drogie i Miłe Panie, Wspaniali Panowie Z nieukrywaną wprost radością oznajmiamy, że od 23 maja AD 2009 rozpoczyna się niezwykle intensywny i nadzwyczaj inspirujący cykl łorkszopowy figur figluśnych i pląsów płaskich, czyli Warsztaty Wiejskich Tańców Tradycyjnych.
WuWuTeTe zatrzęsą Klubem Wodnym "Żabi Kruk" przy ul. Żabi Kruk 15 w Gdańsku. Więcej wieści można zaczerpnąć naciskając na guziczek: Czytaj więcej...


Spieszymy, a nawet mkniemy poinformować, iż na pierwsze rozruchy, czyli 23 maja o godz. 15.00, wstęp jest wolny. Koszt pozostałych będzie zależny od ilości zgłoszonych tanecznic i tancowników. Następne spotkania są planowane na 24 mają o godz. 12.00 oraz na 30-31 maja i 13-14 czerwca, a jeszcze następne – jeszcze później.

Cykl jest tak pomyślany, aby każdy, nawet najbardziej początkujący nie wybiegł przerażony. Zaczniemy od prostych tańców-zabaw, które pomogą Państwu i nam rozpoznać możliwości skrętogiętkościowe naszych własnych ciał. Pojawią się m.in. ćwiczenia na niekręcenie się w głowie w trakcie się kręcenia. Szybko jednak przejdziemy do tańców tzw. sensu stricto. Z resztą, co tu się wiele rozpisywać – nadmienimy jedynie, że w ciągu tych kilku tygodni będziemy tańczyć: kontra, krzyżaki, dyny, chodzone, polki, polki-mazur, oberki, kujawiaki, olęndry, poniewierane, wiwaty, powolniaki, fafury, ślołfoksy, tanga i inne.

O, tu można się zorientować, gdzież to: mapa


 

 
Pokrewne linki
 · Więcej o Warsztaty
· Napisane przez ajdac


Najczęściej czytany artykuł o Warsztaty:
''Tkanina'' - zajęcia dla dzieci

  

Oceny artykułu
 
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

Opcje
 
 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych

  

Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna