Warsztaty tańca Piotra Zgorzelskiego Warsztaty
Wysłano dnia 22-01-2008 o godz. 17:04:46 przez kandelat   
Volver
pio napisał "Na cykl warsztatów polskich tradycyjnych tańców wiejskich i miejskich zaprasza Piotr Zgorzelski. Odbywać się one będą tradycyjnie na Scenie Lubelska 30/32 na warszawskiej Pradze, począwszy od 24 stycznia 2008, co tydzień, przez 4 czwartki.

Zapraszam na cykl warsztatów polskich tradycyjnych tańców wiejskich i miejskich;

Odbywać się one będą tradycyjnie na Scenie Lubelska 30/32 na warszawskiej Pradze, począwszy od 24 stycznia, co tydzień, przez 4 czwartki! Startujemy z dwiema grupami. Od godz. 19.00 do 20.00 grupa początkująca od 20.30 do 21.30 grupa dla zaawansowanych; Wstęp 60 zł za cykl 4 spotkań.

W ich trakcie nauka popularnych tańców, wykonywanych jeszcze do lat 50 XX wieku na zabawach tzw. "dechach" dawnej Warszawy i jej okolic oraz takich regionów jak Mazowsze czy Wielkopolska. W programie nauka jednego z najbardziej zakręconych tańców Europy czyli oberka, a także innych tańców wiejskich i miejskich z okresu pierwszej połowy XX wieku m.in. : kontro, wiwat, polka (prowadzoną, kulawą, dryganą, galopka), różne rodzaje krzyżoków, kozak-baran, a także walczyk, fokstrot oraz warszawskie tango.

Warsztaty rozpoczną się w przypadku zebrania grupy min. 8 osób! Z tego powodu osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail. Zapisy oraz info. ojciec.pio@onet.eu

Więcej na stronie www.scenalubelska.art.pl w dziale taniec i muzyka.

Tanecznie pozdrawiam
Ojciec Pio "

 

 
Pokrewne linki
 · Więcej o Warsztaty
· Napisane przez kandelat


Najczęściej czytany artykuł o Warsztaty:
''Tkanina'' - zajęcia dla dzieci

  

Oceny artykułu
 
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

Opcje
 
 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych

  

Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna