Scena Lubelska: Śpiewane Spotkanie Wigilijne na Scenie Lubelska Spotkania
Wysłano dnia 17-12-2007 o godz. 16:48:59 przez kandelat   
Volver
Pio napisał ""Scena Lubelska 30/32" zaprasza wszystkich znajomych z nieznajomymi, w wieku od 0 do 100 lat, na Śpiewane Spotkanie Wigilijne na Lubelskiej, które odbędzie się w najbliższy czwartek 20 grudnia 2007 o godz.19.00 (przygotowania sali oraz stołu od 18.00).

Jak co roku tradycyjnie zapowiada się dużo kolęd i pastorałek, których ze świeczką szukać w radiu, a tym bardziej w telewizorni. Na pewno będzie dużo życzeń i pewnie jak co roku nie uda się wszystkim obecnym ich złożyć. No i na pewno będzie się można pokrzepić przy wspólnym stole, pod którym radośnie będą biegać dzieci!
Spotkanie odbędzie się w sali przy ul. Lubelskiej 30/32 na warszawskiej Pradze (koło Dworca Wschodniego). Dojście ulicą Skaryszewską, tuż za kościołem skręcamy do zatoczki parkingowej po lewej stronie ulicy, z której widać stylizowane stare latarnie, doprowadzające nas do budynku Lubelska 30/32. Wejście do budynku przy tablicy z numerem - nie wchodzimy na podwórze - i dalej klatką schodową na trzecie piętro.

Zapraszają
Dariusz Kunowski oraz Piotr Zgorzelski "Ojciec Pio"

Spotkanie prowadzi Kasia de Latour - śpiew i Agata Krawczyk - cymbały.

*****

Zachęca się wszystkich do przyniesienie ze sobą wszelakich smakołyków, łakoci, napoi i owoców a także plastikowych kubeczków, talerzyków oraz wszelkich ozdób i materiałów dzięki którym przyozdobimy salę na Lubelskiej (kolorowy papier, świecidełka, folia aluminiowa, gwiazdki, bombki, szyszki, gałązki itp.).
Kontakt: 608 438 585 lub 609 020 196
e-mail: ojciec.pio@onet.eu "

 

 
Pokrewne linki
 · Więcej o Spotkania
· Napisane przez kandelat


Najczęściej czytany artykuł o Spotkania:
Pieśni adwentowe, kolędy, pastorałki

  

Oceny artykułu
 
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

Opcje
 
 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych

  

Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna