INSTRUMENTALI¦CI
Z³ota Baszta
Tadeusz Zygad³o z Goniwilka (Mazowieckie) skrzypce
1 nagroda
Adam Wyrwiñski z Korzyc (Radomskie) skrzypce
Zdzis³aw Marczuk z Zakalinek (Podlasie) skrzypce
Eugeniusz Rebzda z Bêdkowa (Sieradzkie) skrzypce
Mieczys³aw Urbaniak z Goszczanowa (Sieradzkie) skrzypce
2 nagroda
Józef Piechota z Wojciechowa (Sieradzkie) skrzypce
Józef Tkaczyk z Osta³ówka (Radomskie) skrzypce
Czes³aw Wêglarz z Wêgierskiej Górki (¯ywieckie) gajdy
wyró¿nienie
Krystian Szawrycki z Nowej Wsi E³ckiej - cymba³y
nagroda specjalna dla najstarszego skrzypka
Andrzej Blacha z Krzemienia (Lubelskie)
KAPELE
Baszty nie przyznano
1 nagroda
kapela z Orzku (Sieradzkie)
kapela z Dobrzelina (£owickie)
kapela z Bia³ego Dunajca (Podhale)
2 nagroda
kapela Maniurskiego z Kadzid³a (Kurpie)
kapela C. Zarzyckiego z Teofilowa (Mazowsze)
kapela Pe³ki z Wieniawy (Radomskie)
wyró¿nienia
kapela Dudki ze Zdzi³owic (Lubelskie)
"Rawianie" z Rawy Maz. (Mazowsze)
kapela z Czernichowa (Krakowskie)
kapela Rymanowianie (Kro¶nieñskie)
kapela z Jastrzêbiej (Pogórze Ciê¿kowickie)
"Zabuzaki" z Siemiatycz (Podlasie)
kapela ze Zb±szynia (Lubuskie)
Konkurs DU¯Y - MA£Y
Tomasz Kiciñski z Kapel±
Dudziarsk± z Bukówca Górnego
Edward Igny¶ z Kapel± Dudziarsk± z Leszna
|
ZESPO£Y ¦PIEWACZE
Baszty nie przyznano
1 nagroda
"Szeszupa" z Rutki-Tartak (Suwalskie)
zespó³ z Godziszowa (Lubelskie)
zespó³ z Zahorowa (Che³mskie)
zespó³ z Jastrzêbiej (Pogórze Ciê¿kowickie)
2 nagroda
zespó³ z Radostowa (Dolny ¦l±sk, przesiedleñcy z Bo¶ni)
zespó³ z Ostrówka (Lubelskie)
zespó³ z Majdanu Obleszcze (Lubelskie)
3 nagroda
zespó³ "Jarzêbina czerwona" z Rudki (Lubelskie)
grupa "Myszynianki" z Myszyñca (Kurpie)
zespó³ z Bandy¶ (Kurpie)
wyró¿nienia
zespó³ z Ocic (Dolny ¦l±sk, przesiedleñcy)
zespó³ z Bedlna (£owickie)
zespó³ z Osta³ówka (Radomskie)
zespó³ "Góra Ba³drzychowska" z Poddêbia (£ódzkie)
zespó³ "Jaæwie¿" z Jeleniewa (Suwalskie)
mêski zespó³ ¶piewaczy z Lubatowej (Kro¶nieñskie)
zespó³ "Duszniczanka" (Wielkopolska)
SOLI¦CI ¦PIEWACY
Baszta
Stanis³aw Fija³kowski z Chrzanowa (Lubelskie)
1 nagroda
Julia Okoñ z Rudy Solskiej (Lubelskie)
Wac³aw ¯êgota z Rutkowa (Kurpie)
Stanis³awa Mi¶kiewicz z Sieradza
Janina Adamczyk z Dêbiny (£ódzkie)
2 nagroda
Krystyna Hoduñ z Rozkopaczewa (Lubelskie)
Marianna B±czek z Bandy¶ (Kurpie)
Joanna Zygmund-Kipka z Jastrzêbia (¦l±sk)
Bogus³awa ¦widerek z Drzewiec (Mazowsze)
Halina Radomska z Majdanu Nowego (Lubelskie)
3 nagroda
Albina Bochonko z Lipska (Podlasie)
Krystyna Downarowicz z Wêgorzewa (Mazury)
Monika Wa³ach z Jaworzynki (¯ywieckie)
|