warsztaty śpiewu: Warsztaty głosowe Basi Wilińskiej – Warszawa, 24 lutego Warsztaty
Wysłano dnia 08-02-2008 o godz. 11:19:53 przez ajdac   
Volver
napisał " Warsztat przeznaczony jest dla osób pragnących wzbogacić swoje doświadczenia związane z oddychaniem i używaniem głosu, rozwinąć umiejętność śpiewania oraz doświadczyć, że wbrew własnym przekonaniom można śpiewać, jeśli się tego chce.

Proponuję wejście w spokojny proces samoobserwacji i doświadczania sygnałów płynących z własnego ciała podczas serii ćwiczeń oddechowych, fonacyjnych i artykulacyjnych, próby bezpiecznego wydobycia głośnych dźwięków, proste improwizacje, a także zabawy ruchowo-głosowe lub naukę pieśni z wybranych tradycji słowiańskich (polskiej, ukraińskiej, serbskiej).
Będzie okazja do wzajemnego słuchania się, pozbywania się emocjonalnych bloków i ograniczeń związanych z używaniem głosu, poznania ćwiczeń, które można wykonywać samodzielnie, czerpania przyjemności ze wspólnego śpiewania pełnym głosem.
Warsztat przeznaczony jest dla osób dorosłych.
Bardzo proszę przynieść wodę do picia, luźne, wygodne ubranie i przybory do pisania.

Prowadząca: Barbara Wilińska.
Śpiewa polskie pieśni ludowe poznane podczas wypraw na Kurpie, Lubelszczyznę i w Wielkopolsce oraz pieśni innych tradycji słowiańskich.
Od 7 lat prowadzi warsztaty głosowe oraz regularne warsztaty pieśni tradycyjnych w Poznaniu. Uczy gry na gitarze klasycznej. Koncertuje śpiewając i grając na lirze korbowej, gitarze lutniowej i innych instrumentach strunowych.
Studiowała psychologię.
W 2002 roku założyła Zespół Śpiewaczy OD POZNANIA. Gra i śpiewa w zespole CHARIVARI, wykonującym muzykę tradycyjną i średniowieczną. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2005 roku.
Od 2002 roku wielokrotna laureatka Wojewódzkich Przeglądów Folklorystycznych oraz m.in. laureatka I nagrody na III Festiwalu Piosenki Słowiańskiej w Poznaniu w 2007 r.

Czas i miejsce:

Niedziela, 24 lutego 2008 11:00-14.00 i 15.30 -18.30.

Spotkamy się w Pracowni Jogi „Yogamudra” przy ul. Śniadeckich 17 w Warszawie.

Inwestycja: 110 zł, rezerwacji miejsca dokonasz poprzez wpłatę zaliczki 50 zł do 15 lutego na konto: ’’Carpe diem’’ Joanna Kowalewska, mBIZNES nr rachunku 53114020040000310247114717 z dopiskiem ,, warsztaty’’.

Zgłoszenia: Joanna Kowalewska - tel. 660 857 498 oraz e-mail – Joasia112@wp.pl, termin zgłoszeń i wpłat zaliczki do 15 lutego.

Wszelkie pytania i proszę kierować do prowadzącej na adres: e-mail: bwilinska@wp.pl
"

 

 
  Pokrewne linki  
 · Więcej o Warsztaty
· Napisane przez ajdac


Najczęściej czytany artykuł o Warsztaty:
''Tkanina'' - zajęcia dla dzieci

  

  Oceny artykułu  
 
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

  Opcje  
 
 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych

  

Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna