Będę dźwięczny online! Spotkanie z Joanną Szaflik ● 27-28.11.2020
ŚpiewBędę dźwięczny! Spotkanie z Joanną Szaflik
Wiktoria Matysiak ze wsi Sowy
Zdjęcie opublikowane dzięki uprzejmości Joanka Szaflik. Koloryzacja: Katarzyna Rosik


„Będę dźwięczny!” to cykl zajęć Ambasady Muzyki Tradycyjnej poświęconych doskonaleniu śpiewu lub gry na instrumencie. Zapraszamy na wielkopolską odsłonę cyklu!W pierwszej części warsztatu zadbamy o nasz głos i spróbujemy powrócić do naturalnej emisji głosu. Pomogą nam w tym ćwiczenia oddechowe i emisyjne, a także słuchanie i analiza oryginalnych nagrań archiwalnych. W programie warsztatu znajdą się przyśpiewki, pieśni społeczne, miłosne i weselne — pieśni z Wielkopolski pochodzące z nagrań archiwalnych z połowy XX w. oraz te przekazane bezpośrednio od mistrzyń śpiewu.
Na warsztat weźmiemy przede wszystkim pieśni tradycyjne z Biskupizny, choć nie tylko.27—28.11.2020
PIĄTEK
17:50—18:00 ustawka techniczna
18:00—20:30 spotkanie śpiewacze

SOBOTA
15:50—16:00 ustawka techniczna
16:00—18:30 spotkanie śpiewaczeJoanna Szaflik
psycholog, trener kompetencji miękkich, zajmuje się śpiewem tradycyjnym od 2004 roku. Obecnie jej największą pasją są pieśni sieradzkie, kaliskie i biskupiańskie - prowadzi badania terenowe i opracowuje materiał archiwalny oraz uczy śpiewu tradycyjnego. Gra w kapeli "Przodki", Trancexpress oraz Projekt Kaliskie.Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
REZERWACJA miejsca odbywa się na podstawie rejestracji w formularzu zgłoszeniowym. Potwierdzenie rezerwacji miejsca wysyłamy najpóźniej w ciągu 48h od otrzymania zgłoszenia.


● ● ●

Wydarzenie realizowane w ramach zadania "W Ambasadzie Muzy Kują 2019-2021". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Program

Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy miasta stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Program


<< W Ambasadzie muzy kują!
Content ©
Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna