Akordeon dla średniozaawansowanych! Od 11.10
Program


Ambasada Muzyki Tradycyjnej zaprasza na warsztaty akordeonowe dla średniozaawansowanych. Na zajęciach z Mateuszem Kowalskim przyjrzymy się muzyce tradycyjnej Kielecczyzny.

Cykl składa się z 3 spotkań - w środy 11/18/25 października 2017, w godz. 20:00-22:00.


ZASADY UCZESTNICTWA I ZAPISY

Do udziału w warsztatach niezbędne jest opanowanie instrumentu na poziomie umożliwiającym granie melodii ze słuchu oraz posiadanie własnego instrumentu.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zgłoszenia przez formularz internetowy.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa zamieszczonym w formularzu.Mateusz Kowalski - śpiewak, skrzypek i akordeonista, uczeń Jana Gacy. Współtworzy kapele: Kowalskiego, Tęgie Chłopy, Macieja Filipczuka, Kompanię Adama Struga i Monodię Polską. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, m.in. w ramach przedsięwzięć Stowarzyszenia „Dom Tańca” z Warszawy i Stowarzyszenia „Tratwa” z Olsztyna. Brał udział w „Spotkaniach z Muzyką” organizowanych przez Filharmonię Narodową w Warszawie. Prowadzi także warsztaty gry na instrumentach (Tabory Domu Tańca, Międzynarodowa Letnia Szkoła Muzyki Tradycyjnej, festiwal Wszystkie Mazurki Świata). Wraz z Tęgimi Chłopami, od pięciu lat uczy się muzyki kieleckiej od mistrza i dobrego ducha zespołu - Stanisława Witkowskiego.Wydarzenie realizowane w ramach zadania "Ambasada Muzyki Tradycyjnej 2017". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawa.


Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.
Content ©
Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna