Akordeon dla zielonych - od 2.10
ProgramAmbasada Muzyki Tradycyjnej zaprasza na warsztaty gry na akordeonie wszystkich, którzy nigdy na niczym nie grali, a chcieliby zacząć.
Zajęcia przeznaczone są dla osób bardzo początkujących.
Poprowadzi je Jakub Zimończyk.poniedziałki

17:15-19:00Cykl składa się z 4 spotkań.

Pierwsze zajęcia:

2 października 2017Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


Zapisy
Na warsztaty obowiązują zgłoszenia, liczba miejsc ograniczona.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa zamieszczonym w formularzu zgłoszeniowym: https://goo.gl/forms/Wjv2SHFpgAaqOT573

Jeśli nie masz akordeonu, zgłoś to w uwagach. Być może uda nam się pomóc.Jakub Zimończyk - harmonista. Uczył się grać od Piotra Gacy, Tadeusza Lipca oraz z archiwalnych nagrań. Wielbiciel muzyki Małopolski Północnej, a szczególnie pogranicza opoczyńsko-radomskiego oraz polskiej muzyki dwudziestolecia międzywojennego. Od kilku miesięcy uczy grać początkujących muzykantów w Ambasadzie Muzyki Tradycyjnej na warszawskim Jazdowie.

● ● ●

Wydarzenie realizowane w ramach zadania "Ambasada Muzyki Tradycyjnej 2017". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawa.

Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Content ©
Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna