Skrzypce dla początkujących z Mateuszem Kowalskim!
Program


Ambasada Muzyki Tradycyjnej zaprasza na warsztaty gry na skrzypcach dla początkujących.

Na zajęciach razem z Mateuszem Kowalskim przyjrzymy się muzyce tradycyjnej okolic podradomskiej Przysuchy.

Cykl składa się z 4 spotkań. Pierwsze zajęcia:
wtorek, 12 września 2017
ZASADY UCZESTNICTWA I ZAPISY

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zgłoszenia przez formularz internetowy.Mateusz Kowalski

Śpiewak, skrzypek i akordeonista, uczeń radomskiego skrzypka Jana Gacy. Współtworzy zespoły: Kapela Mateusza Kowalskiego, Tęgie Chłopy, Maciej Filipczuk i Goście Weselni, Kompania Adama Struga, Monodia Polska, Warszawska Orkiestra Sentymentalna. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, m.in. w ramach przedsięwzięć Stowarzyszenia „Dom Tańca” z Warszawy i Stowarzyszenia „Tratwa” z Olsztyna. Brał udział w „Spotkaniach z Muzyką” organizowanych przez Filharmonię Narodową w Warszawie. Prowadzi także warsztaty gry na instrumentach (Tabory Domu Tańca, Międzynarodowa Letnia Szkoła Muzyki Tradycyjnej, festiwal Wszystkie Mazurki Świata). Wraz z Tęgimi Chłopami, od pięciu lat uczy się muzyki kieleckiej od mistrza i dobrego ducha zespołu - Stanisława Witkowskiego.

● ● ●

Wydarzenie realizowane w ramach zadania „Ambasada Muzyki Tradycyjnej 2017”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawa.

Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Content ©
Theme Design By SeriArt.net    Powered By Php-Nuke

=admin=

strona główna